Autóipari szakmunkás

2018. 11. 12. (17:29)

A BYD ltd. Kína egyik legnagyobb magánkézben lévő vállalata. 1995-ös alapításától kezdve a cég szilárd alapokra helyezte szakértelmét az újratölthető akkumulátorok területén, így a fenntartható fejlődés egyik vezető képviselőjévé vált világszinten a megújuló energiaforrásokkal nyújtott megoldásaival.

További információt a weboldalunkon talál. http://bydeurope.com/

Autóipari szakmunkásokat keresünk

A növekvő vevői igények kielégítése miatt, a BYD Electric Bus & Truck Hungary Kft. fényező, gépész, lakatos, villamos valamint burkoló szakembereket keres Komáromi telephelyére egy műszakos munkarendbe, ahol elektromos buszok gyártásával foglalkozik.

FELADATOK:

  • A termelési üzemekhez tartozó folyó munkafolyamatok magas minőségű elvégzése: Festés és fényezés (előkészítés, csiszolás, fényezés)
  • Gépészeti összeszerelés (villamos és gépészeti)
  • Váz összeállítás (szegecselés, lakatolás, hegesztés)
  • Végösszeszerelés (villamos, mechanikus, burkolati és egyéb elemek)
  • Termelési folyamatok, munkautasítások betartása.
  • 5S fenntartása, termelési terület tisztán tartása.

ELVÁRÁSOK:

  • műszaki végzettség (autófényező vagy lakatos (szerkezet, karosszéria, gép-) vagy műszerész, vagy autószerelő, vagy burkoló, vagy asztalos vagy egyéb műszaki végzettség), vagy több éves szakmában szerzett tapasztalat.
  • Autóbusz vagy személyautó gyártásában, karbantartásában szerzett tapasztalat előny

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Karosszéria lakatos, Fényező
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
Pályakezdő/friss diplomás

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Komárom, 2903 Puskás Tivadar út 8.

EGYÉB JUTTATÁSOK:
éves bónusz / mozgóbér

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

BYD

Teljes név:

BYD Electric Bus & Truck Hungary Kft.

Székhely:

Puskás Tivadar u., Komárom

Fő tevékenység:

Buszgyártás

Kapcsolattartó:

tadjer.adam@byd.com