Customer quality manager

FELADATOK:

  • Napi szintű vevői kapcsolattartás
  • Vevői elégedettség biztosítása
  • Ügyfélpanaszok kezelése
  • Termékleírások és a vevői követelmények rendszeres áttekintése, vevői megfelelőség biztosítása
  • Vevői NPI és fejlesztési projektek minőségügyi képviselete
  • Belső és külső auditok koordinálása
  • Együttműködés a minőségbiztosítási rendszer koordinátorral
  • Együttműködés más szervezeti egységekkel
  • Rendszeres jelentések készítése a helyi és globális vezetés felé
  • Házirend betartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 5 év nagy volumenű gyártási tapasztalat (Nyomdaipari, EMS gyártási tapasztalat előny!)
  • Főiskolai végzettség (minőségbiztosítási szakirány előny!)
  • Nemzetközi ügyfelek menedzselésében szerzett minimum 3 éves tapasztalat (vevői kapcsolattartó/vevőkapcsolati menedzser munkakörben!)
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete (ISO 9001, ISO14001, ISO18001, FSC ismerete előny!)
  • Minőségmenedzsment eszközök kiváló ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Innovatív gondolkodás
  • Döntéshozatali képesség
  • Kiváló csapatjátékos
  • MS Office ismeretek (haladó)
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Családias, nemzetközi munkakörnyezet
  • Utazási és előrelépési lehetőség cégcsoporton belül
  • Attraktív kompenzációs csomag
  • Céges autó, laptop és telefon használata

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2900 Komárom, Bánki Donát utca

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

Motivating Graphics Hungary

Teljes név:

Motivating Graphics Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

2903 Komárom, Bánki Donát utca 10.

Kapcsolattartó:

erikan@motivatingraphics.com