Főkönyvelő

Hírközlési (Internet, Tv, telefon) és informatikai szolgáltató cég folyamatos szolgáltatások nyújtására és ehhez társuló kisebb, nagyobb projektekre épülő árbevétel struktúrával. Társaságunkat intenzív fejlődés, folyamatos növekedés, stabilitás jellemzi. Folyamatban lévő nagy FTTH optikai hálózatépítési projektjeinkhez keresünk jól képzett, lelkiismeretes és pontos, munkájukra igényes munkatársakat, akik esetenként képesek dinamikus munkavégzésre is. Hazai tulajdonosi kör, hosszútávra tervezett stratégia, biztos háttér és jövőkép.

HIRDETÉS SZÖVEGE:
Naprakész főkönyvi és analitikus könyvelés tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, készletgazdálkodási, számlázási és pénztár-elszámolási analitikus rendszerek felügyelete.
Bérszámfejtés és az ahhoz kapcsolódó analitikák és nyilvántartások vezetése és felügyelete.
Adóbevallások, statisztikák, jelentések elkészítése, egyeztetése, külső és belső adatszolgáltatások elkészítése.
Év végi zárlati munkák felügyelete, az éves beszámoló elkészítése.
Adatszolgáltatás az ügyvezetőnek, pályázati elszámolásokban aktív részvétel, új pályázatokhoz, hitelkérelmekhez szakmai segítségnyújtás, együttműködés.
Adatszolgáltatás az üzletági eredményekről és költségekről, kontrolling.
Számviteli és ügyviteli szabályzatok aktualitásának folyamatos biztosítása.
Az adminisztrációs számviteli-pénzügyi területhez tartozó munkatársak munkájának irányítása, eljárások kidolgozásában való aktív részvétel.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú felsőfokú végzettség – mérlegképes könyvelői képzettség
  • naprakész adózási ismeretek
  • önálló, precíz, felelősségteljes és lelkiismeretes munkavégzés
  • rendszerszintű gondolkodás
  • határozott személyiség
  • kiváló problémamegoldó képesség, inteligencia

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Főkönyvelői gyakorlat, tapasztalat
  • Hasonló cégnél (műszaki, IT, szolgáltatás) szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil hosszú időre tervezhető munkahely.
  • Kiváló, kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés, választható juttatások
  • Választható juttatások
  • Dinamikus, fiatalos, családias hangulatú, kiváló munkahelyi légkör

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2900 KOMÁROM, Bajcsy Zs. u. 8.

EGYÉB JUTTATÁSOK:

étkezési jegy, cafeteria, szakmai tréningek

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

PICKUP Kft.

Teljes név:

"PICKUP" Elektronikai Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

2900 Komárom, Táncsics M. u. 3/b.

Fő tevékenység:

elektronikai kereskedelem

Kapcsolattartó:

ujmunka@pickup.hu