Folyamattechnikus

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, újonnan induló üzletágába keres új munkatársat Folyamattechnikus pozícióba.

FELADATOK:

  • Gyártósorok és a gyártósoron lévő szerszámok és berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • Preventív és korrektív karbantartás
  • Eseti mechanikus segédeszközök készítése, sormódosítás, fejlesztés
  • Tartalékalkatrész- készlet kezelése
  • Új sorok telepítése, régi sorok átépítése
  • Sori nyomaték-csavarhúzók napi ellenőrzése
  • ESD megfelelőség biztosítása (kiépítés, időszakos ellenőrző mérés, karbantartás)

ELVÁRÁSOK:

  • villanyszerelő végzettség (vezérléstechnikai ismeretek vagy érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló végzettség előnyt jelent)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • talpraesett, magabiztos attitűd
  • gyors helyzetfelismerés, problémamegoldás, alkalmazkodó képesség

AMIT AJÁNLUNK:

  • Karrier és fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör
  • Csapatban történő munkavégzés

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Komárom
Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

Foxconn

Teljes név:

Cloud Network Technology Kft. – Foxconn

Székhely:

Bánki Donát utca 1. Komárom 2900

Fő tevékenység:

Számítógép és perifériás eszközök gyártása

Kapcsolattartó:

toborzas@emea.foxconn.com