GÉPBEÁLLÍTÓ

2022. 04. 08. (12:59)

A Kayser Automotive Hungária Kft már évek óta megbízható fejlesztője és szállítója az autóipari cégeknek. A Kayser cégcsoport által gyártott és kínált kiváló minőségű, motortérbe beépíthető alkatrészek (mint pl. levegőcsatornák, szelepek, csatlakozók, szűrők, motor vezetékek) ismertek szinte minden európai, ázsiai és amerikai autóipari gyártó és beszállító cég számára.

Folyamatosan fejlődő gyártásunkba KERESÜNK munkatársakat az alábbi pozícióba:

GÉPBEÁLLÍTÓ
FELADATOK:
Pneumatikai és hidraulikai gépek átszerelése, beállítása, folyamatos üzemeltetése
Minőségi gyártást biztosító Poke-yoke rendszerek kezelése, üzemeltetése
Karbantartási és gyártási dokumentációk vezetése
Hibakeresés
Gyártócellák kiépítése
ELVÁRÁSAINK:
Felhasználó szintű Excel és Word ismeret
1-2 éves gyártásban szerzett tapasztalat
Minimum alapfokú mechanikai vagy elektromos végzettség
Pneumatikai ismeretek
3 műszakos munkarend vállalása
Autóipari területen szerzett minimum 2 év tapasztalat, PLC vezérlés ismerete
SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:
Precíz és alapos munkavégzés
Csapatmunkára való nyitottság
Jó kommunikációs készség
AMIT KÍNÁLUNK:
Versenyképes fizetés
Stabil, biztos munkahely, hosszú távú karrierlehetőség
Képzés-fejlesztés
Kiemelkedő juttatási rendszer; Cafeteria
Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
Állás, munka területe(i):
Gyártás, Termelés
Minőségbiztosítás
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Gépkezelő
Szakmunka
Gépkezelő

Munkáltató

KAYSER

Teljes név:

Kayser Automotive Hungátia Kft.

Székhely:

Bánki Donát utca 5. Komárom

Fő tevékenység:

motortérbe beépíthető alkatrészek gyártása