IT hálózati mérnök

Az SKBH az SK Group tagja, amely Dél-Korea második legnagyobb vállalata és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez.

Az SKBH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, és Magyarországon két helyszínen is jelen van. Központi irodánk a Budapest Allee Corner irodaházban található, EV-akkumulátorgyárunk pedig 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdi meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre ugyanúgy szükségünk van, mint gyári munkaerőre, hogy együtt építsük tovább az SK Group több mint harmincéves sikerét.

Feladatok:

  • Hálózati OSI 7Layer és a helyi hálózat (LAN) építése és üzemeltetése
  • WAN (Wide Area Network), Cisco berendezések üzemeltetése
  • A hálózati rendszerek létrehozása és működtetése
  • OA, FA hálózat, privát vonal / internet vonal karbantartás és hibaelhárítás a vezeték nélküli hálózat kiépítése és üzemeltetése, tűzfalak építése és üzemeltetése

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • vonatkozó IT rendszerek üzemeltetésében min. 3 éves tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem, bónuszrendszer és változatos béren kívüli juttatások
  • Nyitott vállalati kultúra, ahol bármilyen ötlet valóra válhat
  • Aktív részvétel egy zöldmezős beruházás folyamatainak elindításában
Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com