Junior termeléstámogató technikus

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • cafetéria – SZÉP kártya,
  • étkezési támogatás,
  • céges buszjárat,
  • családi támogatások,
  • magasabb összegű műszakpótlék,
  • légkondicionált, alacsony páratartalmú munkakörnyezet,
  • szakmai tudás bővítése,
  • oktatásokkal támogatott karrierlehetőség,
  • hosszútávú, stabil munkahely.

Feladataid lesznek:

  • termelő gépsorok villamos/mechanikus karbantartása, napi hibaelhárítás,
  • elektromos és pneumatikus kapcsolási rajzok alapján javítás / hibakeresés a gépekben,
  • megelőző/tervezett karbantartások elvégzése,
  • a műveletek elvégzéséhez a szükséges kellékanyagok, eszközök, berendezések előkészítése,
  • az elvégzett karbantartási munkák dokumentálása,
  • alkatrészraktár kezelése.

Téged keresünk, ha:

  • mechanikus vagy villamos szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak,
  • vállalsz több műszakos munkarendet,
  • szeretnéd szakmai tudásodat bővíteni,
  • érdekelnek a műszaki kihívások és azok megoldási lehetőségei.

Előnynek tekintjük, ha:

van tapasztalatod termelő gépek villamos vagy mechanikus karbantartásában.

Egyéb információ:

Vállalatunk jelenleg több területre is keres junior termeléstámogató technikusokat villamos és mechanikus  karbantartási feladatokra. Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot. Az egyes termelési területekről bővebb információt az interjú keretében szerezhetsz. Az interjú során lesz lehetőségünk megtalálni a Hozzád és tapasztalataidhoz leginkább passzoló területet.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus

Szükséges tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Komárom

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com