Képzési munkatárs

2021. 09. 20. (11:36)

Az SKBH az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez.

Az SKBH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója. EV-akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre ugyanúgy szükségünk van, mint gyári munkaerőre, hogy együtt építsük tovább az SK Group több mint ötvenéves sikerét.

Fő feladatok:

  • Éves képzési terv végrehajtásának támogatása, költségtervezés és nyomonkövetés
  • Képzési támogatással kapcsolatos adminisztráció
  • Kapcsolattartás képző cégekkel, részvétel azok kiválasztásában
  • Belső és külső képzések szervezése
  • Képzési és fejlesztési programok tervezése, szervezése, értékelése

Elvárások:

  • főiskolai/egyetemi diploma
  • felnőttképzési területen szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • multinacionális gyártócégnél szerzett HR tapasztalat
  • oktatói tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem és változatos béren kívüli juttatások
  • Nyitott vállalati kultúra, ahol bármilyen ötlet valóra válhat
  • Aktív részvétel egy zöldmezős beruházás folyamatainak kialakításában

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Komárom
Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com