KERESKEDELMI-LOGISZTIKAI ASSZISZTENS – GYÁRTÁS (GS)

2022. 03. 25. (14:06)

FELADATOK:
Kereskedelmi tevékenység támogatása, vevőkkel való kapcsolattartás (gyártás/termelés);
Rendelések rögzítése az integrált rendszerben;
Rendelések visszaigazolása;
Árajánlatok készítése;
Kiszállítások megtervezése, szállítólevelek készítése;
Irányítása alá tartozó dolgozók munkájának és szabadságolásának megszervezése;
Havi leltár teljes körű lebonyolítása;
Segédanyagok kiadása és a vállalatirányítási rendszerben (SAP) való rögzítése;
Napi munkafolyamatokhoz tartozó adminisztráció.

ELVÁRÁSOK:
Közép- vagy felsőfokú végzettség;
Néhány éves, ipari környezetben, GYÁRTÓ-KERESKEDŐ cégnél hasonló munkakörben (értékesítés, kereskedelem, logisztika, termelés, ügyfélszolgálat, vevői kapcsolattartó, adminisztráció) szerzett tapasztalat;
Kereskedői szemlélet, ügyfélorientált gondolkodásmód;
Jó csapatjátékos;
Proaktív, önálló és felelősségteljes munkavégzés;
Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség;
Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP előny);
Angol nyelvtudás előnyt jelent;
Magabiztos MS Office ismeret;
Komárom, Tata környéki lakhely preferált;
B kategóriás jogosítvány.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Komárom környéke

Munkáltató

Tech People Hungary Kft.

Székhely:

1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. Első emelet

Fő tevékenység:

munkaerő kölcsönzés

Kapcsolattartó:

info@tech-people.com