Logisztikai mérnök

2021. 09. 20. (11:56)

Az SKBH az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb vállalata és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKBH a legnagyobb autóipari gyártók első számú beszállítója, első magyarországi EV akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését.

A hozzáértés és az együttműködés nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre ugyanúgy szükségünk van, mint gyári munkaerőre, hogy együtt építsük tovább az SK Group több mint hatvanéves sikerét.

Feladatok:

  • Logisztikai folyamatokhoz szükséges megrendelések indítása és kezelése saját rendszerben
  • Beszállítókkal és vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Készletek nyilvántartása és figyelése
  • Vámdokumentumok, EKAER, fuvarokmányok és egyéb kísérő dokumentumok elkészítése
  • Késztermékek kiszállításának koordinálása
  • Raktári műszakvezetők munkájának támogatása, irányítása
  • Logisztikai adminisztrátorok irányítása
  • SAP és raktárkezelő program kezelése
  • Riportok készítése

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves szakirányú tapasztalat
  • MS office programok magas szintű ismerete
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, csapatszellem

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Komárom

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com