Minőségügyi specialista

Több mint 165 országban jelen lévő gyógyszeripari vállalatként küldetésünknek tekintjük, hogy hétmilliárd ember számára nyújtsunk hozzáférést magas minőségű gyógyszerekhez.

A Mylan jelenleg több mint 650 főt foglalkoztat Magyarországon 3 részlegénél. A gyógyszercsomagolás mellett a Mylan európai minőségügyi tesztelő és felszabadító központjaként működő komáromi gyárban több mint 440 munkavállaló dolgozik.

Feladatok:

  • Vevői reklamációk érkeztetése, kezelése, adatok rögzítése a megfelelő nyilvántartásban
  • Nem megfelelősség esetén a kimenő reklamációk elindítása, illetve nyomonkövetése
  • A vevői/beszállítói reklamációk nyilvántartásának frissítése, az egyes reklamációk státuszának figyelése
  • Helyi kivizsgálások koordinálása, folyamatok meghatározása, határidők betartatása az érintettekkel
  • Kivizsgálásokkal kapcsolatos megbeszélések szervezése, jegyzőkönyvek vezetése
  • Heti, havi jelentések elkészítése
  • Gyógyszeripari szabványok, GMP előírások betartása
  • Kapcsolódó dokumentumok archiválása, nyomonkövethetőség biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Vevői, vagy beszállítói kapcsolattartásban, reklamációk feldolgozásában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű PC ismeretek
  • Alaposság, részletekre odafigyelés,
  • Pontosság, precizitás
  • Rendszerszemlélet

Előny:

  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvismeret
Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

MYLAN

Teljes név:

Mylan Hungary Kft.

Székhely:

Mylan utca 1. Komárom

Fő tevékenység:

Gyógyszerek gyártása

Kapcsolattartó:

recruitment@mylanpharma.hu