Pszichológiai tanácsadó

Komáromi Tám-Pont Család-és Gyermekjóléti Intézmény

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. $ alapján

pályázatot hirdet

Komáromi Tám-Pont Család- és Gyermekjóléti Intézmény
Család- és Gyermekjóléti Központ

pszichológiai tanácsadó

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, 2900 Komárom, Jedlik Ányos utca 8.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

pszichológiai tanácsadás, családkonzultáció biztosítása

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Egyetem, pszichológus,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • családterapeuta, párterapeuta végzettség,
  • pszichológiai tanácsadói vagy iskolapszichológusi tapasztalat – 1 év alatti szakmai tapasztalat,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • motivációs levél, önéletrajz, iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata, a pályázó nyilatkozata arról, hogy személyes adatainak a pályázattal összefüggésben való felhasználásához hozzájárul

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. március 25.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Komáromi Tám-Pont Család-és Gyermekjóléti Intézmény címére történő megküldésével (2900 Komárom, Jedlik Ányos utca 8. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 82/2019. , valamint a munkakör megnevezését: pszichológiai tanácsadó.
  •   Elektronikus úton Csöngei Ildikó részére a gyermekjolet.komarom@gmail.com E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Az álláshelyet betöltő személyéről a pályázóval való személyes találkozás tapasztalatai alapján az intézményvezető a szakmai vezető bevonásával dönt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. március 29.

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

Teljes név:

Székhely:

2900 Komárom, Jedlik Á. utca 8

Fő tevékenység:

M.n.s. egyéb szociális ellátás bentlakás nélkül

Kapcsolattartó:

gyermekjolet.komarom@gmail.com