Recepciós

2019. 01. 11. (14:11)

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A cégvezetőkhöz, munkatársakhoz érkező vendégek fogadása, eligazítása,
  • beérkező telefonhívások, üzenetek kezelése, dokumentálása, előkészítése és nyilvántartása, a cég általános napi üzletvitelének elősegítése,
  • általános irodai feladatok ellátása
  • tárgyalók és irodai területek általános rendben tartásának ellenőrzése,
  • cégvezetők adminisztratív munkájának előkészítése és támogatása.
  • Ki-és bejövő posta kezelése.
  • A pénzügyi csapat adminisztratív támogatása (beérkező számlák iktatása, dokumentálása).
  • EKAER felület kezelése.
  • Szállítólevelek kiállítása.
  • Szállítmányozás, vámkezelés megszervezése, az áruk nyomon követése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás, mind írásban, mind szóban,
  • irodai szoftverek magabiztos használata.
  • Önálló, pontos munkavégzés, csapatmunkában való aktív részvétel
  • szervezőkészség, határozott fellépés, összetett feladatok hatékony kezelése,
    magas fokú problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • precíz, pontos munkavégzés
  • határozott, magabiztos személyiség,
  • megbízhatóság,
  • kedves, mosolygós attitűd, segítőkész hozzáállás.
  • Ügyfélorientált hozzáállás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2903, KOMÁROM BÁNKI DONÁT utca 10.

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

MOTIVATING GRAPHICS

Teljes név:

Motivating Graphics Hungary Kft.

Székhely:

Bánki Donát utca 10, Komárom 2903

Fő tevékenység:

Nyomdaipari vállalat

Kapcsolattartó:

erikan@motivatingraphics.com