Szenior anyagtervező-beszerző

2021. 09. 20. (12:50)

A FOXCONN csoport tagjaként működő, Foxconn Industrial Internet leányvállalata a Cloud Network Technology Kft., az 1974-ben alapított tajvani óriásvállalat legfontosabb hazai képviselője. Magyarországon 2003 óta működünk. A világ legnagyobb amerikai és ázsiai elektronikai cégeinek gyártunk berendezéseket, hálózati eszközöket és computer termékeket.

Büszkék vagyunk arra, hogy a Magyarországon működő nagyvállalatok közt 2019-ben a legnagyobb árbevétel növekedést mi értük el, a bevételünk 453 milliárd forintra emelkedett, ezzel elnyertük az Év vállalata díjat a Figyelő TOP 200-as gáláján.  Mindemellett nagy hangsúlyt fektetünk a munkavállalóink elkötelezettségének növelésére, remekül kialakított közösségi terekkel, kávézóval, vállalati étteremmel, közös programokkal.

Bővítjük a gyárunk raktározási kapacitását, illetve kissé bővíteni szeretnénk a jelenlegi létszámunkat, ezzel igazodva a szerverek, és storage eszközök iránti, folyamatosan növekvő kereslethez, ezért a következő munkakörbe keresünk kollégát:

A munkakör legnagyobb kihívása, hogy nagyfokú precizitást igényel, valamint jó szervezőkészséget, és nem árt, ha Excelben profi vagy.

Előny viszont, hogy egy olyan összetartó csapat tagja lehetsz, ahol a kollégák segítik egymást, és remek hátteret kaphatsz ahhoz, hogy eredményesen végezhesd a munkádat.

Feladatok:

  • Anyagtervezés, készletek folyamatos nyomonkövetése
  • A folyamatos termelés biztosítása, anyaghiányok kezelése
  • Anyagok biztosítása a gyártáshoz
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevővel
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Telefonkonferencián / online meetingeken való aktív részvétel

A mi elképzelésünk Rólad:

  • Felsőfokú végzettséged van
  • Multinacionális környezetben logisztikai, beszerzési területen 3-5 éves tapasztalatot szereztél
  • Gyakorlatod van a szállítmányozás szervezésében
  • Folyékonyan kommunikálsz angolul
  • Jó kommunikációs, szervezési és stressztűrő képességekkel rendelkezel
  • Professzionális szinten használod a következőket: MS office, különösen: excel, SAP

Amit kínálunk:

  • Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy komoly elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe viszont hosszú távú, biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.
  • Kihívásokkal teli, izgalmas munkakör
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Pozitív munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Komárom

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

Foxconn

Teljes név:

Cloud Network Technology Kft. – Foxconn

Székhely:

Bánki Donát utca 1. Komárom 2900

Fő tevékenység:

Számítógép és perifériás eszközök gyártása

Kapcsolattartó:

toborzas@emea.foxconn.com