Targonca vezető, készáru kezelő

A VITA-Sütő Kft. az egyik legnagyobb hazai sütőipari vállalat. Két üzeme Komáromban és Kisbéren működik. A gyártási portfólióban vannak napi friss termékek, csomagolt kenyerek, valamint fagyasztott termékek is.

Főbb feladatok, munkák:

A VITA-Sütő Kft. komáromi üzemébe keresünk kollégát készáru kezelő munkakörbe, targonca vezetői jogosítvánnyal, két műszakos (nappalos és éjszakás) munkarendbe, versenyképes bérezéssel. Jelentkezés önéletrajzzal személyesen az üzemben, vagy e-mailben. A pozíció betöltéséhez szükség lesz a targonca vezetői bizonyítvány bemutatására.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Alapfokú iskolai végzettség, több éves targonca vezetői gyarkolat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Áru összekészítésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

Több, mint 25 éves múltú, stabil anyagi háterű, magyar vállalkozás, rendezett adózási és TB kapcsolatokkal

Állás, munka területe(i):

Fizikai, Segéd, Betanított munka

Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

2900 Komárom, Csokonai Vitéz Mihály utca

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

VITA-Sütő Kft.

Teljes név:

VITA-Sütő Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Komárom, József A . u. 10.

Fő tevékenység:

Tésztafélék gyártása