Terápiás munkatárs, szociális munkatárs

Komárom Város Egyesített Szociális Intézménye

Idősek Otthona

a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet
terápiás munkatárs, szociális munkatárs

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű 2021.07.31.-ig –ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, 2900 Komárom, Árpád vezér utca 4.

A munkakörbe tartozó, lényeges feladatok: Önálló precíz munkavégzés. Egyéni és kiscsoportos beszélgetések. Gondozási, illetve rehabilitációs tervek készítése, megvalósítása. Társas kapcsolatok kiépítésének segítése. Testi lelki aktivitás fenntartása. Kirándulások, kulturális tevékenységek szervezése. Kézműves foglalkozások megtartása. Hivatalos ügyek intézése, illetve abban való segítségnyújtás.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, 1/2000 SzCsM rendelet 3 sz. melléklete szerinti iskolai végzettség,
  • Idős ellátásban szerzett tapasztalat.
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Idős ellátásban szerzett tapasztalat. – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Vezetői engedély

Elvárt kompetenciák: Kiváló szintű Csapatszellem, empátia, türelem, biztos fellépés, pszichikai stabilitás,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványok másolata, 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2019. május 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. április 26.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Illés Nikoletta nyújt, a 06-34-540-033 -as telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Komárom Város Egyesített Szociális Intézménye címére történő megküldésével (2900 Komárom, Árpád vezér utca 4. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: terápiás munkatárs, szociális munkatárs.
  • Elektronikus úton Illés Nikoletta részére a komaromgondozas@komarom.hu e-mail címen keresztül.
  • Személyesen: Illés Nikoletta,  2900 Komárom, Árpád vezér utca 4.

A pályázat elbírálásának módja, rendje: Csak a pályázati kiírásnak megfelelő, hiánytalanul benyújtott pályázatokat fogadjuk el. Előzetes elbírálás után történik a behívás.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. április 30.

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

Komárom Város Egyesített Szociális Intézménye Idősek Otthona

Teljes név:

Székhely:

2900 Komárom, Árpád vezér utca 4.

Kapcsolattartó:

komaromgondozas@komarom.hu