Területi védőnő

Komárom Város Egészségügyi Alapellátási Szolgálata

a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, 2921 Komárom-Szőny, Hősök tere 1.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Jogszabályok, protokollok által meghatározott területi védőnői feladatok ellátása. Családok segítése, anyák, csecsemők, gyermekek és ifjak folyamatos gondozása a családban, tanácsadókban, oktatási intézményekben.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók. Pluszjuttatások, lakhatási támogatás, útiköltség térítés, pályázati lehetőség az „Esély Otthon” program keretében önkormányzati bérlakásra!

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, védőnői szak,
  • Pályakezdő is lehet – 1 év alatti szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet és annak igazolása

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Szakirányú végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági bizonyítvány
  • Alap-nyilvántartási szám, kamarai tagság igazolása
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul és a benyújtott pályázatot a pályázat elbírálásában résztvevő személyek megismerhetik

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. április 30.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Dr. Juhászné Dr. Gordán Ildikó nyújt, a 06 34 345-923-as telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Komárom Város Egészségügyi Alapellátási Szolgálata címére történő megküldésével (2900 Komárom, Jedlik Ányos utca 8. )
  • Személyesen: Dr. Juhászné Dr. Gordán Ildikó, Komárom-Esztergom megye, 2900 Komárom, Jedlik Ányos utca 8.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. május 6.

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

Teljes név:

Székhely:

2921 Komárom-Szőny, Hősök tere 1.

Kapcsolattartó:

eualap@novonet.hu