Vegyésztechnikus

2022. 05. 31. (13:27)

Feladatok
Alapanyag és félkész termékek ellenőrzésésének elvégzése és azok dokumentálása
Roncsolásos, roncsolásmentes és kémiai vizsgálatok elvégzése munkautasítás alapján
Vizsgált termékek minősítése és az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Nem megfelelő termékek kezelése, felügyelete
Bejövő alapanyagok és a mixing/keverési folyamat minőségügyi kontrollja
Aktív részvétel új alapanyagok, termékek tesztelésében, bevezetésében
Minőségügyi mérnökök munkájának támogatása

Elvárások
Hasonló munkakörben és autóiparban szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Vegyésztechnikusi végzettség előny
Döntésképesség, önálló és minőségtudatos munkavégzés
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
ICP-OES, ICP-MS, GC, BET, PSD száraz-nedves, Titrálás, Karl Fischer nedvességmérés, Gurly densometer
Szakítóvizsgálat, vastagságmérés, színmérés,
Vegyszerkezelői ismeret előny

Amit nyújtunk:
A piaci és ipari átlagnál magasabb jövedelem
Tisztateres, légkondicionált, biztonságos munkakörnyezet
SZÉP kártya juttatás nettó 450.000.-HUF / év; 37.500/ hó NETTÓ minden munkavállalónak
Ingyenes buszjáratok a környező településekről
Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):
Gyártás, Termelés
Gyártás technikus
Laboros
Vegyész/Vegyésztechnikus

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com