A BÁRDI AUTÓ ZRT. ajánlata: kirendeltség vezető

2023. 11. 17. (07:32)

A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

Kirendeltség vezető(Komárom)

Feladataid lennének:

A kirendeltségi értékesítés teljeskörű irányítása;
A kiszállítás, illetve a raktári folyamatok koordinálása;
Az értékesítési csapat vezetése, motiválása;
Partnerekkel való kapcsolattartás, felmerülő problémák kezelése;
Operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése;
Információ szolgáltatás és riportok készítése a felső vezetés számára.

Amit elvárunk:

Műszaki beállítottság és autós érdeklődés
Több éves vezetői tapasztalat kereskedelmi szférában
Határozott fellépés, komplex gondolkodásmód és kereskedelmi szemlélet
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Nyitott, csapatorientált és empatikus személyiség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

Autóalkatrész piacon vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
Autós vagy műszaki végzettség

Amit nyújtunk neked:

Komplex, a vállalat egészét érintő betanulási folyamat
Stabil munkaadói háttér egy 100 éves múlttal rendelkező magyar vállalatnál
Hosszú távú munkalehetőség
Alapbéren felüli jutalék, dolgozói kedvezmény
Dolgozói kedvezmény termékeinkből
Versenyképes fizetés, jogtisztán bejelentett bér
Céges munkaruha
Fejlődési – és szakmai előmeneteli lehetőség

Munkáltató

BÁRDI AUTÓ ZRT.

Bárdi Autó Magyarország Autóalkatrész-kereskedelmi Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Székhely:

1089 Budapest, Orczy út 44-46.

Fő tevékenység:

Gépjárműalkatrész-nagykereskedelem

Kapcsolattartó:

bardi.karrier+lgk@karrierportal.hu