A BECK AND PARTNERS Kft. ajánlata: PLC programozó

2022. 11. 22. (12:25)

Komáromi székhelyű partnerünk az ipari szegmens egyik titokzatos ágában, az Ipari automatizálásban és robottechnológiában elismert név.
Új és modern gyártóbázisukon high-tech megoldásokkal dolgoznak.
A folyamatosan változó környezetben is gyorsan reagáló mérnöki és technikusi gárdával rendelkeznek.
Ebbe a fiatalos csapatba keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat: PLC PROGRAMOZÓ

Főbb feladatok, munkák:

Egyedi gépek, berendezések PLC programozása,
Vevői igények és gyártás során felmerülő problémák azonosítása,
Kapcsolattartás a gyártással és a társterületekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Főiskolai vagy egyetemi végzettség: Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök vagy programozó,
2-3 év PLC programozási tapasztalat (Siemens, Omron, Allen Bradley, stb.),
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

SZÉP-kártya maximális éves kerettel,
Külső helyszínre történő kivonuláshoz a vállalat autót biztosít,
Esetenként külföldi munkavégzés,
Változatos, magas technológiai szintet képviselő munkák,
Kiváló munkakörnyezet,
Céges telefon, laptop,
Családias légkör.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Elektromos tervezés területen szerzett tapasztalat,
Robotprogramozásban szerzett ismeret,
B kategóriás jogosítvány.

Munkáltató

Beck & Partners Kft.

Székhely:

1119, Budapest, Bártfai u. 15-17.

Web cím:

http://www.bap.hu /