A B&O Kft. ajánlata: villamosmérnök

2024. 04. 18. (06:50)

Feladatok

Egyedi gépek, berendezések elektromos tervezése
Vevői igények és gyártás során felmerülő problémák azonosítása
Műszaki rajzok és dokumentációk naprakészen tartása
Kapcsolattartás a gyártással és a társterületekkel

Elvárások

Villamosmérnöki diploma
Minimum 2-3 éves elektromos tervezés területen szerzett tapasztalat
PLC programozási ismeret (Siemens S7, Omron, Allen Bradley, stb.)
Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Előnyt jelent

Robotprogramozásban szerzett ismeret

Céginformáció

A B&O Engineering társas vállalkozást Borsos Balázs és Óvári Attila alapította azzal a célkitűzéssel, hogy az ipar területén felmerülő problémákra hatékony megoldásokat nyújtsanak, s mára több mint 50 munkatársunk dolgozik azon, hogy Megbízóink a lehető legtöbbet hozhassák ki vállalkozásukból.

Missziónk a hatékonyság és a fejlődés, a minőségben nem alkuszunk! Széleskörű szakmai tudásunkkal valósítjuk meg ügyfeleink egyedi igényeit a megmodernebb megoldásoktól a klasszikus mérnöki feladatokig.

(Forrás: profession.hu)

Munkáltató

B&O Kft.

Teljes név:

B&O Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Báthori István utca