A BYD Electric Bus & Truck Hungary Kft. ajánlata: autóipari szakmunkás

2023. 03. 07. (08:36)

Feladatok:

A termelési üzemekhez tartozó munkafolyamatok magas minőségű elvégzése:Festés és fényezés (előkészítés, csiszolás, fényezés)
Gépészeti összeszerelés (villamos és mechanikus)
Váz összeállítás (szegecselés, lakatolás, hegesztés)
Végösszeszerelés (villamos, mechanikus, burkolati és egyéb elemek)
Termelési folyamatok, munkautasítások betartása.
5S fenntartása, termelési terület tisztán tartása.

Elvárások:
by
műszaki végzettség (autófényező vagy lakatos (szerkezet, karosszéria, gép-) vagy műszerész, vagy autószerelő, vagy burkoló, vagy asztalos vagy egyéb műszaki végzettség), vagy több éves szakmában szerzett tapasztalat.
Autóbusz vagy személyautó gyártásában, karbantartásában szerzett tapasztalat előny
műszaki rajz olvasási készség

Munkáltató

BYD

Teljes név:

BYD Electric Bus & Truck Hungary Kft.

Székhely:

Puskás Tivadar u., Komárom

Fő tevékenység:

Buszgyártás

Kapcsolattartó:

tadjer.adam@byd.com