A BYD Electric Bus & Truck Hungary Kft. ajánlata: fényező, spot javító

2023. 03. 03. (07:29)

A BYD ltd. Kína egyik legnagyobb magánkézben lévő vállalata. 1995-ös alapításától kezdve a cég szilárd alapokra helyezte szakértelmét az újratölthető akkumulátorok területén, így a fenntartható fejlődés egyik vezető képviselőjévé vált világszinten a megújuló energiaforrásokkal nyújtott megoldásaival.

Főbb feladatok, munkák:

Felület előkészítése, gittelése, csiszolása;
Üvegszálas felületek javítása;
Fényezés ellátása kézi szórópisztollyal;
Alvázvédő felhordása;
Vonatkozó folyamatok, munkautasítások betartása;
Terület rendjének, tisztaságának fenntartása;
Kész buszokon kisebb sérülések, leverődések, spot javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Autófényezésben szerzett tapasztalat
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
1. Szakirányú végzettség
2. Nagy, egybefüggő területek fényezésében szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

1 műszakos, nappali munkavégzés
Versenyképes fizetés
Cafeteria
Utazási hozzájárulás
Céges buszjárat
Többféle havi bónusz (jelenléti, teljesítmény, csatlakozási bónusz)

Munkáltató

BYD

Teljes név:

BYD Electric Bus & Truck Hungary Kft.

Székhely:

Puskás Tivadar u., Komárom

Fő tevékenység:

Buszgyártás

Kapcsolattartó:

tadjer.adam@byd.com