A BYD Electric Bus & Truck Hungary Kft. állásajánlata: Fényező/betanított fényező

2022. 09. 09. (09:47)

A BYD ltd. Kína egyik legnagyobb magánkézben lévő vállalata. 1995-ös alapításától kezdve a cég szilárd alapokra helyezte szakértelmét az újratölthető akkumulátorok területén, így a fenntartható fejlődés egyik vezető képviselőjévé vált világszinten a megújuló energiaforrásokkal nyújtott megoldásaival.

Bővülő csapatunkba fényező/betanított fényező munkatársat keresünk!

Feladatok:
A termelési üzemhez tartozó munkafolyamatok magas minőségű elvégzése.
Tapasztalat alapján az alábbi feladatok:buszok gittelése + gittelés csiszolás
buszok alapozása + alapozás csiszolás
buszok maszkolása
buszok készre fényezése
Termelési folyamatok, munkautasítások betartása.
5S fenntartása, termelési terület tisztán tartása.

Elvárások:
8 általános iskolai végzettség
betanulási hajlandóság, előrelépési lehetőség
Autóbusz vagy személyautó gyártásában szerzett tapasztalat előny
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
szakirányú végzettség/tapasztalat

Állás, munka területe(i):
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Betanított munka
Szakmunka
Karosszéria lakatos, Fényező

Munkáltató

BYD

Teljes név:

BYD Electric Bus & Truck Hungary Kft.

Székhely:

Puskás Tivadar u., Komárom

Fő tevékenység:

Buszgyártás

Kapcsolattartó:

tadjer.adam@byd.com