A CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. ajánlata: fegyveres biztonsági őr

2023. 11. 29. (07:01)

Feladatok

tevékenységed a 27/1998. (VI.10.) BM rendelet, illetve az 1997. évi CLIX. törvényben foglaltak szerint végzed,
kerékpáros járőrszolgálatot látsz el,
telephely rendjét tartod fent.

Elvárások

csapatjátékos vagy,
fegyelmezett munkavégzés jellemez,
jó a monotónia tűrésed.

Előnyt jelent

Személy- és vagyonőri végzettséggel (vagy azzal egyenértékű, jogszabályban meghatározott végzettséggel) és rendészeti, illetve fegyveres biztonsági őr munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel.

Amit kínálunk

Ha még nem rendelkezel FBŐ képzettséggel, de szeretnél kollégánk lenni, cégünk biztosítja részedre az ingyenes felkészítést és vizsgát!
Téged keresünk, ha rendelkezel legalább 8 általános és/vagy középiskolai végzettséggel és feddhetetlen előélettel!
12 vagy 24 órás kiszámítható munkavégzés vár rád,
cafeteria-t biztosítunk a számodra,
munkába járás támogatást nyújtunk neked,
az évszaknak és az igényeknek megfelelő ruházatot kapsz nálunk,
rengeteg tapasztalatot szerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget adunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.
élet- és balesetbiztosítást kötünk rád.

Munkáltató

Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. (CIVIL ZRT.)

CIVIL Biztonsági Szolgálat Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Székhely:

1149 Budapest, Angol u. 77.

Fő tevékenység:

felügyelet, riasztórendszerek

Kapcsolattartó:

dobos.melinda@civil.hu