A Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. ajánlata: fegyveres biztonsági őr (Komárom)

2024. 03. 04. (13:33)

Feladataid lesznek:

tevékenységed a 27/1998. (VI.10.) BM rendelet, illetve az 1997. évi CLIX. törvényben foglaltak szerint végzed,
kerékpáros járőrszolgálatot látsz el,
telephely rendjét tartod fent.

Amit mi kínálunk:

Ha még nem rendelkezel FBŐ képzettséggel, de szeretnél kollégánk lenni, cégünk biztosítja részedre az ingyenes felkészítést és vizsgát!
Téged keresünk, ha rendelkezel legalább 8 általános és/vagy középiskolai végzettséggel és feddhetetlen előélettel!
12 vagy 24 órás kiszámítható munkavégzés vár rád,
cafeteria-t biztosítunk a számodra,
munkába járás támogatást nyújtunk neked,
az évszaknak és az igényeknek megfelelő ruházatot kapsz nálunk,
rengeteg tapasztalatot szerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget adunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.
élet- és balesetbiztosítást kötünk rád.

Amit kérünk:

csapatjátékos vagy,
fegyelmezett munkavégzés jellemez,
jó a monotónia tűrésed.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Személy- és vagyonőri végzettséggel (vagy azzal egyenértékű, jogszabályban meghatározott végzettséggel) és rendészeti, illetve fegyveres biztonsági őr munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel.

(Forrás: profession.hu)

Munkáltató

Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. (CIVIL ZRT.)

CIVIL Biztonsági Szolgálat Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Székhely:

1149 Budapest, Angol u. 77.

Fő tevékenység:

felügyelet, riasztórendszerek

Kapcsolattartó:

dobos.melinda@civil.hu