A Cloud Network Technology Kft. ajánlata: SMT Quality technikus

2023. 04. 25. (07:23)

A FOXCONN csoport tagjaként működő, Foxconn Industrial Internet leányvállalata a  Cloud Network Technology Kft., az 1974-ben alapított tajvani óriásvállalat legfontosabb hazai képviselője. Magyarországon 2003 óta működünk. A világ legnagyobb amerikai és ázsiai elektronikai cégeinek gyártunk elektronikai berendezéseket, hálózati eszközöket és computer termékeket.

Büszkék vagyunk arra, hogy a Magyarországon működő nagyvállalatok közt 2019-ben a legnagyobb árbevétel növekedést mi értük el, a bevételünk 453 milliárd forintra emelkedett, ezzel elnyertük az Év vállalata díjat a Figyelő TOP 200-as gáláján.  Rendelésállományunk 2020 és 2021 folyamán is töretlenül tovább növekedett és a közeljövőben is folyamatos növekedéssel számolunk. Mindemellett nagy hangsúlyt fektetünk a munkavállalóink elkötelezettségének növelésére, remekül kialakított közösségi terekkel, kávézóval, vállalati étteremmel, közös programokkal.

Bővítjük gyárunk raktározási kapacitását, valamint jelenlegi létszámunkat, ezzel igazodva a szerverek, és storage eszközök iránti, folyamatosan növekvő kereslethez, valamint cégcsoportunk újabb magyarországi leányvállalattal bővül.
SMT Quality technikus

Feladatok:

Folyamatosan nyomonköveti az SMT sor gyártási minőségét
Döntéseket hoz az elbírálásra váró termékek tekintetében
Folyamat dokumentáció elkészítése, jelentések elkészítése, ill. annak biztosítása
Auditokon való aktív részvétel
Projektekben való közreműködés (dokumentációtár, illetve új minőségbiztosítási gyakorlatok értékelése)
Szoros együttműködés a társosztályokkal

Követelmények:

Min. középfokú végzettség
Legalább két-három év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat, lehetőleg SMT gyártás területén, nagy volumenű termelési környezetben.
Jó kommunikációs, szóbeli, analitikus, logikus és problémamegoldó képesség
Munkáját önállóan és csapatban is el tudja végezni
Kitartó, műszaki orientált személyiség
Pontos, precíz munkavégzés
Word, Excel felhasználói szintű ismerete

Előny:

IPC 610 szabvány ismerete
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy komoly elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe viszont hosszú távú, biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

Folyamatos szakmai fejlődés
Versenyképes juttatási csomag
Pozitív munkahelyi légkör, jó csapat

Munkáltató

Foxconn

Teljes név:

Cloud Network Technology Kft. – Foxconn

Székhely:

Bánki Donát utca 1. Komárom 2900

Fő tevékenység:

Számítógép és perifériás eszközök gyártása

Kapcsolattartó:

toborzas@emea.foxconn.com