A Cloud Network Technology Kft. (Foxconn) ajánlata: Customer service specialist

2023. 09. 21. (06:27)

A FOXCONN csoport tagjaként működő, Foxconn Industrial Internet leányvállalata a Cloud Network Technology Kft., az 1974-ben alapított tajvani óriásvállalat legfontosabb hazai képviselője. Magyarországon 2003 óta működünk. A világ legnagyobb amerikai és ázsiai elektronikai cégeinek gyártunk berendezéseket, hálózati eszközöket és computer termékeket.

Büszkék vagyunk arra, hogy a Magyarországon működő nagyvállalatok közt 2019-ben a legnagyobb árbevétel növekedést mi értük el, a bevételünk 453 milliárd forintra emelkedett, ezzel elnyertük az Év vállalata díjat a Figyelő TOP 200-as gáláján. 2021 év végén pedig átvehettük az Üzleti Etikai Díjat.  Nagy hangsúlyt fektetünk a munkavállalóink elkötelezettségének növelésére, remekül kialakított közösségi terekkel, kávézóval, vállalati étteremmel, közös programokkal.

Bővíteni szeretnénk a jelenlegi létszámunkat, ezzel igazodva a szerverek, és storage eszközök iránti, folyamatosan növekvő kereslethez, ezért a következő munkakörbe keresünk kollégát:
Customer service specialist

A munkakör legnagyobb kihívása, hogy nagyfokú precizitást igényel a változások gyors lekövetése, a vevői követelményekhez való gyors alkalmazkodás.

Előny viszont, hogy egy olyan összetartó csapat tagja lehetsz, ahol a kollégák segítik egymást, és remek hátteret kaphatsz ahhoz, hogy eredményesen végezhesd a munkádat.

Feladatok:

Kapcsolattartás a vevőkkel
Vevői igények rögzítése, a teljesítésben való aktív részvétel
Riportok, kimutatások készítése
Telefonkonferencián / online meetingeken való aktív részvétel
Társosztályokkal való szoros kapcsolattartás, a gyártási folyamatok teljeskörű átlátása érdekében

A mi elképzelésünk Rólad:

Multinacionális környezetben, hasonló munkakörben szereztél min. 1-3 év tapasztalatot, előnyt jelent, ha gyártástervezői tapasztalattal is rendelkezel
Felsőfokú végzettséged van
Jól beszélsz angolul
Jó kommunikációs, szervezési és stressztűrő képességekkel rendelkezel
Jól elboldogulsz a következőkkel: MS office (különösen: excel), SAP ismerete előny
Pörgős, határozott, magabiztos fellépésű, de mindemellett vidám személyiség vagy

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy komoly elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe viszont hosszú távú, biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.Kihívásokkal teli, izgalmas munkakör

Folyamatos szakmai fejlődés
Versenyképes juttatási csomag
Pozitív munkahelyi légkör

Munkáltató

Foxconn

Teljes név:

Cloud Network Technology Kft. – Foxconn

Székhely:

Bánki Donát utca 1. Komárom 2900

Fő tevékenység:

Számítógép és perifériás eszközök gyártása

Kapcsolattartó:

toborzas@emea.foxconn.com