A Cloud Network Technology Kft. (Foxconn) ajánlata: EHS koordinátor

2024. 03. 20. (08:13)

Feladatok

Munkavédelmi-, tűzvédelmi-, valamint környezetirányítás folyamatainak működtetése, fejlesztése és ellenőrzése
Az EHS szakterülettel kapcsolatos jogszabályok és belső előírások betartatása és ellenőrzése
Az irányítási rendszerekkel kapcsolatos auditok szervezése, azokon aktív részvétel
Munkavédelmi ellenőrzések és bejárások szervezése, feltárt hiányosságok azonosítása és javító intézkedések meghozatala, nyomonkövetése
EHS dokumentációk, nyilvántartások naprakészen tartása, vezetése
EHS kockázatértékelés és egyéni védőeszköz juttatási rend elkészítése
Munkabalesetek és egyéb vészhelyzetek kivizsgálása, jelentése
Veszélyes anyagokkal kapcsolatos feladatok
Hulladék kezeléssel kapcsolatos feladatok
Kommunikáció a társosztályokkal és hatóssággal
EHS oktatások szervezése

Elvárások

Minimum munkavédelmi technikusi végzettség
MS office (excel, word) felhasználói ismeretek
1-3 év releváns szakmai tapasztalat
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

Felsőfokú szakmai végzettség
Tűzvédelmi előadó végzettség
Gyártói környezetben szerzett tapasztalat
ISO 9001,ISO14001 és ISO 45001 irányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk

Cafeteria, utazási támogatás
Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Tanulási és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

Céginformáció

Cloud Network Technology Kft (CNSBG)

(Forrás: profession.hu)

Munkáltató

Foxconn

Teljes név:

Cloud Network Technology Kft. – Foxconn

Székhely:

Bánki Donát utca 1. Komárom 2900

Fő tevékenység:

Számítógép és perifériás eszközök gyártása

Kapcsolattartó:

toborzas@emea.foxconn.com