A Cloud Network Technology Kft. (Foxconn) ajánlata: toborzási és kiválasztási specialista

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely gamer PCk, szerverek, szerver rackszekrények és storage eszközök gyártásával foglalkozik, az alábbi pozícióba keres munkatársat, 2 éves határozott időtartamra toborzási és kiválasztási specialista.

Mik lesznek a feladataid?

A felvételi eljáráshoz kapcsolódó adminisztráció
Hirdetési szövegek megfogalmazása
Hirdetések feladása
Sourcing feladatok ellátása
Interjúk lebonyolítása, jelöltek értékelése
Állásajánlatok elkészítése
Kapcsolattartás a társosztályokkal, valamint a jelöltekkel
Oktatási napok szervezése

Ezekkel a tapasztalatokkal várunk Téged:

Minimum főiskolai végzettség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
Precizitás, önállóság
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Dinamikus, nyitott, terhelhető személyiség
Középfokú angol nyelvtudás
Előnyt jelent, ha az alábbi ismeretekkel rendelkezel:
Hasonló területen szerzett, 1-2 éves szakmai tapasztalat

Miért éri meg Neked?

Szakmai tapasztalat szerzése, jól szabályozott multinacionális vállalati környezetben
Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör vár rád
Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el munkádat
Egy vidám, nagyhangú, nevetős csapat tagja lehetsz 🙂

Munkáltató

Foxconn

Teljes név:

Cloud Network Technology Kft. – Foxconn

Székhely:

Bánki Donát utca 1. Komárom 2900

Fő tevékenység:

Számítógép és perifériás eszközök gyártása

Kapcsolattartó:

toborzas@emea.foxconn.com