A Cloud Network Technology Kft. (Foxconn) állásajánlata: security adminisztrátor

2022. 12. 15. (08:27)

A FOXCONN csoport tagjaként működő, Foxconn Industrial Internet leányvállalata a Cloud Network Technology Kft., az 1974-ben alapított tajvani óriásvállalat legfontosabb hazai képviselője. Magyarországon 2003 óta működünk. A világ legnagyobb amerikai és ázsiai elektronikai cégeinek gyártunk elektronikai berendezéseket, hálózati eszközöket és computer termékeket.

Büszkék vagyunk arra, hogy a Magyarországon működő nagyvállalatok közt 2019-ben a legnagyobb árbevétel növekedést mi értük el, a bevételünk 453 milliárd forintra emelkedett, ezzel elnyertük az Év vállalata díjat a Figyelő TOP 200-as gáláján.  Árbevételünk 2020 folyamán töretlenül tovább növekedett. Mindemellett nagy hangsúlyt fektetünk a munkavállalóink elkötelezettségének növelésére, remekül kialakított közösségi terekkel, kávézóval, vállalati étteremmel, közös programokkal.

Bővítjük gyárunk raktározási kapacitását, valamint jelenlegi létszámunkat, ezzel igazodva a szerverek, és storage eszközök iránti, folyamatosan növekvő kereslethez.

Security adminisztrátor

Feladatok:

A Biztonsági Osztály működése során keletkezett fényképek kezelése, tárolása, rendszerezése, kapcsolódó nyomtatványok elkészítése, rendszerezése
Belépőkártyák kiadása, nyilvántartása
Nyilvántartások pontos, precíz vezetése, riportok készítése

Követelmények:

Társalgási szintű angol nyelvtudás
Rendvédelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek
Versenyképes juttatási csomag
Pozitív munkahelyi légkör, jó csapat

Munkáltató

Foxconn

Teljes név:

Cloud Network Technology Kft. – Foxconn

Székhely:

Bánki Donát utca 1. Komárom 2900

Fő tevékenység:

Számítógép és perifériás eszközök gyártása

Kapcsolattartó:

toborzas@emea.foxconn.com