A CORDON Electronics Kft. ajánlata: sorvezető

2024. 02. 20. (07:35)

Feladatok

A részleg munkájának megszervezése, koordinálása, felügyelete
A részlegen dolgozók munkájának technikai támogatása
Riportok, nyilvántartások készítése (vezetőség és a partner részére)
Napi munkavégzés során felmerülő problémák kezelése
Munkavédelmi, illetve egyéb szabályok betartásának felügyelete
Betanításban, oktatásban való részvétel
Általános felelősség a minőségi elvárásoknak való megfelelésért
Auditokon való aktív részvétel
Szoros együttműködés és kapcsolattartás a vezetőséggel, valamint a partnerrel

Elvárások

Gyártás, javítás területén szerzett tapasztalat
Angol nyelvtudás (aktív, kommunikációs szint írásban és szóban)
Középfokú végzettség
Excel, Word ismeret

Amit kínálunk

Egy műszakos munkarend
Stabil munkahely
Hosszú távú munkalehetőség
8 órás munkavégzés
Fiatalos légkör

Céginformáció

A Cordon Electronics Kft. a francia székhelyű Cordon Electronics Group magyarországi leányvállalata. Ez a cégcsoport az egyik legnagyobb, szervizeléssel foglalkozó vállalkozás Európában. A Cordon Electronics Kft-t 2000-ben alapították, székhelye Budapesten van. Fő profilja elektronikai termékek javítása, szervizelése.

Munkáltató

CORDON Electronics Kft.

Székhely:

2903, Komárom, Bánki Donát u. 8.