A DELIREST Magyarország Kft. ajánlata: büfés-pénztáros

2023. 08. 16. (09:32)

Közép-Európa legnagyobb közétkeztetési vállalata vagyunk. Magyarországon közel 73 étteremben: munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és iskolákban gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről. Munkavállalóink létszáma meghaladja az 1.200 főt Magyarországon.

www.delirest.hu

Felvételt hirdetünk komáromi, Delirest éttermünkbe, az alábbi pozícióban:

Büfés-Pénztáros (Komárom)

Ha szeretnél egy jó, fiatalos, összetartó csapatban dolgozni, akkor jelentkezz bátran!
Ha „félsz”, mert úgy gondolod, hogy nincs elegendő tapasztalatod, ne habozz, Mi mindent megtanítunk neked.
Nem dobunk be a mély vízbe, régi, nagy tapasztalattal rendelkező kollégáink keze alatt fogsz tanulni.
Az egyik legfontosabb, hogy mindig mosolyogj, tiszteld a vendégeket, legyél segítőkész és udvarias!
Ha kiválasztásra kerülsz és van érvényes tüdőszűrő eredményed, pár napon belül munkába is állhatsz, csak Rajtad múlik!

Amiben számítunk Önre:

udvarias, barátságos, segítőkész kiszolgálás,
napi ajánlatok kiírása a táblákra és ellenőrzése,
napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatok elvégzése,
üdítős hűtők, édességes polcok, stb. folyamatos feltöltése,
saját készítésű szendvicsek készítése,
professzionális kávéfőzőgép kezelése,
érintőképernyős pénztárgép, kártyás fizetési terminál kezelése,
eladótér tisztán tartása.

Amit kérünk:

érvényes negatív tüdőszűrő lelet,
kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,
pontosság, alaposság,
vendégközpontúság,
legyél csapatjátékos egy jóhangulatú csapatban,
állóképesség, kézügyesség.

Amit kínálunk:

ingyenes melegétkezés,
ingyenes kávé fogyasztás,
támogatott bejárás,
új, modern, minőségi munkaruhát és munkavédelmi lábbelit biztosítunk számodra,
„Számíthatsz Ránk program” – (ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi tanácsadás),
dolgozói ajánlói rendszer,
határozatlan idejű munkaszerződés, 100%-ban bejelentett munkabér!
előre tervezett beosztás szerint, ezáltal tudsz programot szervezni,
3 műszak, napi 8 óra, (06-14, 14-22, 22-06),
barátságos, légkör,
stabil nagyvállalati háttér,
kulturált munkakörülmények,
modern, új technológia és felszerelés, saját fejlesztésű koncepciók,
sok éve együttműködő, tapasztalt szakmai háttérrel rendelkező központi támogató vezetői csapat.

Munkavégzés helye: Komárom, Ipari park, Mylan gyárban működő Delirest éttermünk.

Munkarend: 3 műszak, napi 8 óra, (06-14, 14-22, 22-06).