A Hays Hungary Kft. ajánlata: minőségbiztosító gyógyszerész

2022. 12. 15. (08:33)

Minőségbiztosító gyógyszerészt, illetve pályakezdő gyógyszerész kollégát keresünk multinacionális gyógyszeripari partnerünkhöz.

Főbb feladatok, munkák:

Gyártási dokumentációk felülvizsgálata és a felszabadításra való előkészítése
Részt vesz Termékminőség felülvizsgálati jelentések elkészítésében
Részt vesz a műszaki/minőségügyi megállapodások elkészítésében
Részt vesz kivizsgálások, reklamációk koordinálásában
A Quality Systems Management Review részére adatokat és további információt gyűjt
Részt vesz Szabványműveleti előírások előkészítésében és megírásában
Igény esetén részt vesz a minőségügyi és más funkciók személyzetének GMP-vel kapcsolatos oktatásában, továbbképzésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

Gyógyszerész végzettség – PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek
Középfokú angol nyelvtudás (aktív, szóban és írásban)
Csapatmunka és együttműködési képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Német nyelvtudás
GMP ismeretek megléte
Amit kínálunk:
Előrelépési lehetőség, érdeklődéshez kötött tréningek
Vonzó juttatási csomag (lakhatási támogatás, cafeteria, napi egyszeri étkezés, bejárási támogatás, angol nyelvtanulás)
Fiatalos, dinamikus csapat
Minőségbiztosítási ismeretek elsajátítása

Munkáltató

Hays Hungary Kft.

1054, Budapest, Budapest Bank Center - Gránit torony, Szabadság tér 7-8-9. emelet