A Hays Hungary Kft. ajánlata: minőségügyi specialista (gyógyszeripar)

Feladatok

Különböző gyógyszeripari termékek minőségügyi felülvizsgálata.
Termékminőség felülvizsgálati jelentések és minőségügyi megállapodások elkészítése.
Kivizsgálások, reklamációk koordinálása.
Különböző törzskönyvi megfelelőséghez kapcsolódó feladatok elvégzése.
Szabványműveleti előírások előkészítése és megírása.
Igény esetén a minőségügyi és más funkciók személyzetének GMP-vel kapcsolatos oktatásában, továbbképzésében.

Elvárások

Felsőfokú természettudományos végzettség (vegyészmérnök, biológus, biomérnök, élelmiszermérnök, környezetmérnök, stb.).
Középfokú, aktív angol nyelvtudás.
Önálló döntéshozatali képesség.
Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek.

Előnyt jelent

GMP ismeret

Amit kínálunk

Kiemelt partnerünk késztermékek analitikai vizsgálatát, felszabadítását és disztribúcióját végzik. A vállalat életében kiemelt szerepet kap a munkavállalók oktatása, fejlesztése, hogy a piacvezetői szerepet ne csak a cég, de a céget alkotó közösség is magáénak tudhassa. Csatlakozz hozzájuk Minőségügyi specialistaként!

Munkahelyi extrák

Céges étkező
Céges busz
Ingyen ebéd

Munkáltató

Hays Hungary Kft.

1054, Budapest, Budapest Bank Center - Gránit torony, Szabadság tér 7-8-9. emelet