A Job Munka Agency Kft. ajánlata: recepciós munkatárs (masszázsszalon)

2023. 06. 30. (07:09)

A munkát: THAI RELAX, újonnan nyílt masszázsszalonban végzik.

Főbb feladatok, munkák:

Felelősség a recepció folyamatos működtetéséért masszázzsal.
Látogatások bemutatása, a vendégek tájékoztatása.
Telefonos és e-mailes kommunikációval való foglalkozás.
Masszázs vendégek foglalásainak  ellenőrzése és visszaigazolása.
Vendégek kényelmének biztosítása (tanácsadás).
A recepció működésével kapcsolatos ügyintézés.
Felelősség a belső szabályzatok betartásáért, valamint a recepció körüli rend betartásáért.
Masszázs alkalmazottak irányítása és ellenőrzése.
Adminisztratív munka.
Reklámozás a közösségi hálózatokon és az interneten.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Angol nyelvtudás.

Munkáltató

Job Munka Agency Kft.

Székhely:

2903 Komárom, Esze Tamás utca 3/A.