A JWH Kft. ajánlata: általános irodai ügyintéző / irodavezető

Főbb feladatok, munkák:

– Iratkezelés, levelezés, dokumentációk nyilvántartása, irattározás
– Postai küldemények kezelése (küldemények átvétele és feladása)
– Névjegykártya megrendelés, bélyegzők és egyéb céges anyagok megrendelése
– Étkezési utalványok megrendelése és beszerzése
– Partnerek és munkavállalók számára rendezvények és szociális szolgáltatások intézése
– Külföldi munkavállalók támogatása ügyeik intézésében
– Munkavállalók buszjáratának megszervezése, szálláshelyek felügyelete
– Szállásfoglalás vendégek és érkező kollégák számára
– Biztonsági szolgálat menedzselése
– Irodai eszközök szükséglet-felmérése, megrendelése
– Számítógépes irodai eszközök karbantartásának szervezése
– Személygépjármű park menedzselése – bérlés, műszaki vizsga szervezés stb.
– Ingatlanok, szálláshelyek bérlésének és adásvételének kezelése
– Kapcsolattartás az ingatlantulajdonosokkal
– Épületek, szálláshelyek takarításának, karbantartásának szervezése, működtetés követése
– Kampánypromóciók tervek kidolgozása és beszámolás
– Szerződések előkészítése, szervezése, kezelése
– Rendezvények tervezése, szervezése
– Jelentések, beszámolók készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú végzettség
Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
B típusú jogosítvány
MS Office felhasználó szintű ismerete
Proaktívitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Irodavezetői munkakörben szerzett tapasztalat
Felsőfokú angol nyelvismeret
Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

változatos munka
kiemelkedő irodai és szociális munkakörülmények
munkába járás támogatás saját gépjárművel (adómentes keretösszegig)

Munkáltató

JWH Kft

Teljes név:

JWH Kft

Székhely:

2900, Komárom, Irinyi János u.