A JWH Kft. ajánlata: általános karbantartó, épületkarbantartó

A Jaewon csoport a nagy akkumulátor gyártók elsőkörös szállítójaként a világ számos országában végez vegyi kezelést vákuum desztillációs tornyok segítségével. A Magyarországon működő JWH Kft. komáromi üzeme bővülő csapatába munkavállalókat keres.

Főbb feladatok, munkák:

épületekben általános karbantartói feladatok ellátása
gépek, berendezések karbantartása, felügyelete
hűtőberendezések, kompresszorok karbantartása, felügyelete
szivattyúk javítása, karbantartása
technológiához kapcsolódó feladatok
tereprendezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

gépész végzettség vagy
villamossági területen szerzett végzettség
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

hűtő berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
targonca- vagy emelőgép jogosítvány
angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

versenyképes jövedelem
munkába járás támogatása

Munkáltató

JWH Kft

Teljes név:

JWH Kft

Székhely:

2900, Komárom, Irinyi János u.