A JWH Kft. ajánlata: raktárkezelő, raktári nyilvántartó

2023. 02. 10. (07:27)

A Jaewon csoport a nagy akkumulátor gyártók elsőkörös szállítójaként a világ számos országában végez vegyi kezelést vákuum desztillációs tornyok segítségével. A Magyarországon működő JWH Kft. komáromi üzeme bővülő csapatába munkavállalókat keres.

Főbb feladatok, munkák:

alapanyag áramlás követése és nyilvántartása
FIFO betartása
FIFO folyamat regisztrálása
raktári készletmozgatás nyilvántartásának számítógépes vezetése
alapanyag beérkeztetés és kiadás adminisztrációja
készletgazdálkodás, raktári készlet figyelemmel kísérése
targoncahasználat

Az álláshoz tartozó elvárások:

alapszintű angol nyelvtudás
érvényes targoncavezetői jogosítvány
alapszintű számítógépes ismeretek (excel, word, MS office)
precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

hasonló területen szerzett tapasztalat
targoncakezelésben szerzett tapasztalat
raktárkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
versenyképes jövedelem