A KANO Invest Solution Kft. ajánlata: operátor

2023. 01. 05. (10:10)

Bővülő csapatunkba operátor munkatársat keresünk.

#Komárom #Komárno #szabad hétvége #jogtisztán bejelentett bér #kiemelt fizetés #egy. műszakos munkarend

Főbb feladatok, munkák:

Komárom/Komárno-i telephelyre, Összeszerelő Operátor pozíció betöltésére, munkatársakat keresünk hosszútávú együttműködésre! Férfiak és hölgyek jelentkezését egyaránt várjuk!

Munkafeladat: Elektromos dobozos szekrény alkatrészeinek összeszerelése! (KÖNNYŰ FIZIKAI ÉS KÖNNYEN BETANULHATÓ MUNKA)

Biztos korrekt bérezés, Jogtiszta munkaviszony, HETI KIFIZETÉSI LEHETŐSÉGGEL!
100%-OS BEJÁRÁS TÁMOGATÁS

Az álláshoz tartozó elvárások:

Azonnali munkakezdésre való hajlandóság
1 MŰSZAKOS munkarend vállalása
Bejárást egyénileg kell megoldani (tömegközlekedés vagy saját gépjármű használatával)
Megbízhatóság
Alapfokú számítógépes ismeretek
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Operátor pozíciókban szerzett tapasztalat, illetve számítógépes alap ismeretek

Amit kínálunk:

Jogtiszta bejelentett munkaviszony
Kiemelt Munkabér (min. NETTÓ 300.000-380.000 Ft.)
Heti kifizetés lehetősége a kezdési időszakban
Szükség esetén a szállás biztosítása
100%-os Helyközi bérlet támogatása, illetve gépjárművel való bejárás esetén 25Ft/km elszámolás
Hétvégi Túlóra lehetőség
1 MŰSZAKOS munkarend

Munkáltató

KANO Invest Solution Kft.

Székhely:

1191 Budapest, Üllői út 259.