A Kempelen Farkas Alapítványi Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium ajánlata: közgazdász, logisztika oktató

2023. 07. 05. (06:49)

Intézményünk tantestülete hosszú távra keresi leendő tanár kollégáit.

Főbb feladatok, munkák

A komáromi Kempelen Középiskola és Kollégium – (2900 Komárom, Frigyes tér 2-3.)

Főállású oktatót keres az alábbi munkakörben:

– közgazdász – logisztikus

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakoknak megfelelő végzettség, elhivatottság.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Határozott, céltudatos személyiség.

Amit kínálunk

A komáromi Kempelen Középiskola és Kollégium Komárom térségének egyik meghatározó képző intézménye, ahol a Honvéd Kadét illetve a Rendészet- és Közszolgálati képzés után érdeklődő középiskolai technikusi képzésben vehetnek részt a diákok.

Bérezés egyéni megállapodás szerint, a bemutatott végzettségek és tapasztalatok alapján kerül közösen meghatározásra. Lakhatás megoldható, kedvezményes étkezés igénybevételére van lehetőség.

Önéletrajz megküldésével, illetve telefonon:
06 20 964 0004 – Kerekes László
vagy
06 34 340 908 – Kempelen Középiskola és Kollégium

További információ ITT!

Kempelen Farkas Alapítványi Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

Székhely:

2900, Komárom, Kempelen Farkas u. 2-3.