A KOM-BELT Kft. ajánlata: áruösszekészítő

2023. 03. 10. (07:42)

Közel 30 éve működő, mezőgazdasági gépalkatrészeket forgalmazó, 100% – ban magyar tulajdonú családi vállalkozásunk áruösszekészítő munkatársat keres, komáromi telephelyére.

Feladatok:

Raktározási feladatok ellátása
Áruátvétel – árukiadás és a hozzá kapcsolódó dokumentáció kezelése
Anyagmozgatás
Leltár

Elvárások:

Középfokú végzettség
Önállóság, jó kommunikációs készség, rugalmasság
Felhasználói szintű informatikai ismeretek
Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
Nem igényel nyelvtudást
Fizikai terhelhetőség

Előny:

Jó fizikum megléte
Mezőgazdasági gépek és ehhez kapcsolódó alkatrészek ismerete
Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

Bejelentett, 8 órás munkaviszony
Versenyképes fizetés
Prémium + mozgóbér + SZÉP kártya
Kulturált munkakörülmények
Stabil vállalati háttér, közel 30 éves szakmai múltra visszatekintő cég
Határozatlan idejű munkaszerződés
Pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
Munkaruha

Munkavégzés helye:

2900, Komárom, Ácsi út 6.
Egyéb információ:
Önállóan dolgozni tudó, jó problémamegoldó készséggel rendelkező munkatársat keresünk, aki hosszú távra tervez, elsősorban Komáromból és környékéről!

Csak a kiválasztott jelentkezőket áll módunkban értesíteni a meghirdetett pozíció betöltéséről.

Munkáltató

KOM-BELT Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Ácsi út 36.