A KOM-BELT Kft. ajánlata: lakatos, CO hegesztő

2023. 03. 01. (12:46)

Közel 30 éve működő, mezőgazdasági gépalkatrészeket forgalmazó és gyártó, 100% – ban magyar tulajdonú családi vállalkozásunk lakatos, CO hegesztő vagy képesítés nélküli de fémipari ismeretekkel rendelkező munkavállalót keres.

Munkavégzés helye:

2900 Komárom, Ácsi út 36.

Főbb feladatok, munkák:

A gyártási folyamatokban aktív közreműködés

Munkaidő, foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony

Elvárások:

Nem igényel nyelvtudást
8 általános

Előny:

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Targoncavezetői jogosítvány

Csak a kiválasztott jelentkezőket áll módunkban értesíteni a meghirdetett pozíció betöltéséről.

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér, közel 30 éves szakmai múltra visszatekintő cég
Határozatlan idejű munkaszerződés
Pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
Saját állományban történő, bejelentett, hosszú távú foglalkoztatás
Munkaruha

Munkáltató

KOM-BELT Kft.