A KOM-BELT Kft. ajánlata: sofőr / áruszállító

2023. 10. 09. (03:18)

Feladatok

Saját áru szállítása kisteherautóval (3,5 t)
Árumozgatás és áru be illetve kipakolása
Gépjármű rendben és tisztán tartása
A munkatársak munkájának segítése, együttműködés
Munkaidő, foglalkoztatás jellege:Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony

Elvárások

B kategóriás jogosítvány
Defenzív vezetési stílus
Előnyt jelent
Önálló, precíz munkavégzés
Felelősségtudat, megbízhatóság, terhelhetőség, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér, közel 30 éves szakmai múltra visszatekintő cég
Határozatlan idejű munkaszerződés
Pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
Saját állományban történő, bejelentett, hosszú távú foglalkoztatás
Munkaruha
Munkahelyi extrák
Céges étkező
Zuhanyzási lehetőség
Parkoló

Cég információ

Közel 30 éve működő, mezőgazdasági gépalkatrészeket forgalmazó és gyártó, 100% – ban magyar tulajdonú családi vállalkozásunk Sofőr / Áruszállító munkavállalót keres.

Munkáltató

KOM-BELT Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Ácsi út 36.