A KOMPRESS Kft. ajánlata: könyvelő

2023. 02. 14. (08:07)

Főbb feladatok, munkák:

Számviteli, könyvviteli és könyvelési feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése (könyvelési anyag előkészítése, könyvelés, folyószámlák egyeztetése, számlák iktatása, ellenőrzése)
Főkönyvi egyeztetések, különböző adónemek nyilvántartása
Aktív részvétel az éves/időszaki zárások és beszámolók elkészítésében
Pénzügyi jelentések készítése, pénzügyi feladatok ellátása (számlavezető bank felé történő adatszolgáltatások, vezetői döntés-előkészítési folyamatokban való részvétel, banki utalások előkészítése)
Adózással kapcsolatos feladatok teljes körű intézése, részvétel a hatósági ellenőrzéseken
Tárgyi eszközök nyilvántartásának vezetése és leltárok elvégzése
Könyvvizsgálatban való részvétel
Statisztikai jelentések elkészítése
Napi adminisztrációs feladatok ellátása, egyéb nyilvántartások vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Pénzügyi és számviteli főiskola vagy mérlegképes könyvelői végzettség
Minimum 5 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
Számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete
Adóbevallások, éves zárások és beszámolók elkészítésében szerzett tapasztalat
Microsoft Office programok magas szintű ismerete
Hatékony, pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Valamely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
Terhelhetőség
Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

Stabil munkahely
Kiemelt jövedelem
Cafetéria nettó 42 000,- Ft/hó
Étkezési hozzájárulás nettó 1 500,- Ft/nap
Magas színvonalú szakmai környezet
Szakmai képzések, csapatépítő rendezvények
Utazási és egyéb költségtérítés
Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkáltató

KOMPRESS Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Vállalkozók útja 8.

Kapcsolattartó:

info@kompress.hu