A KOMPRESS Kft. ajánlata: minőség- és környezetirányítási asszisztens

Feladatok

Minőségirányításhoz kapcsolódó dokumentumok, feljegyzések vezetése, aktualizálása, kollégákkal történő információ megosztás.
Beszállítói reklamációhoz kapcsolódó információk összegyűjtése, rögzítése. Hulladékelszállításhoz kapcsolódó adatok naprakész felvezetése, adott dokumentumok elkészítése.
Részvétel és teljeskörű együttműködés kollégákkal az esetlegesen felmerült reklamációk kivizsgálásában és minden szükséges információ összegyűjtésében, rögzítésében.
Új termék bevezetéséhez kapcsolódó együttműködés kollégákkal.
Fejlesztési folyamatokban, költségcsökkentő projektekben történő közreműködés.

Elvárások

Középfokú végzettség
Minőségirányítás területen szerzett 2 éves tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Kiváló problémamegoldó készség
B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent

Papíripari vagy nyomdaipari tapasztalat és/vagy további idegen nyelv ismerete
Gyors- és gépírás, Word, Excel kiváló használata

Amit kínálunk

Stabil munkahely
Kiemelt jövedelem
Cafetéria nettó 42 000,- Ft/hó
Étkezési hozzájárulás nettó 1 500,- Ft/nap
Magas színvonalú szakmai környezet
Szakmai képzések, csapatépítő rendezvények
Utazási és egyéb költségtérítés
Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkahelyi extrák

Céges rendezvények

Munkáltató

KOMPRESS Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Vállalkozók útja 8.

Kapcsolattartó:

info@kompress.hu