A KOMPRESS Kft. ajánlata: nyomdaipari feldolgozógép-kezelő

2023. 03. 16. (10:07)

A 30 éves, komáromi székhelyű KOMPRESS Nyomdaipari Kft. export és belföldi piacra gyárt karton és papír fogyasztói csomagolóanyagot

Főbb feladatok, munkák:

Automata gépek beállítása, működtetése, környezetük tisztántartása
A technológiai előírások ismerete és végrehajtása
Minőségi követelmények ismerete és betartása
Gyártási program alapján történő munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú végzettség
3 műszakos munkarend vállalása
Legalább 1 éves, gépek kezelésében szerzett tapasztalat
Megbízhatóság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Papíripari vagy nyomdaipari tapasztalat

Amit kínálunk:

Stabil munkahely
Kiemelt jövedelem
Cafetéria nettó 42 000,- Ft/hó
Étkezési hozzájárulás nettó 1 500,- Ft/nap
Költözési támogatás (nem visszatérítendő)
Magas színvonalú szakmai környezet
Szakmai képzések, csapatépítő rendezvények
Utazási és egyéb költségtérítés
Határozatlan idejű munkaszerződés