A Magyar Posta Zrt. ajánlata: körzeti helyettes kézbesítő (Komárom)

2023. 02. 20. (09:18)

Csatlakozz TE is a MAGYAR POSTA ZRT. csapatához

A Magyar Posta megbízható és kiszámítható munkahely. Belépésedet követően segítünk abban, hogy munkádat könnyen és hatékonyan el tudd látni.
Ha szereted a változatos, aktív munkát és fontos, hogy ne legyél helyhez kötve a munkavégzés alatt, akkor jelentkezz hozzánk!
Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!
Munkatársat keresünk
KÖRZETI HELYETTES KÉZBESÍTŐ
pozícióba

FELADATOK:

Levelek és küldemények kerékpárral történő kiszállítása a címzettek részére
Hírlap előfizetések gyűjtése
Hírlapok és sorsjegyek értékesítése
Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
Helyettesítés a posta irányítása alá tartozó körzetben

ELVÁRÁSOK:

8 általános iskolai végzettség
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
“B” kategóriás vezetői engedély

AMIT KÍNÁLUNK:

A munkavégzés helye: Komárom 1 posta és körzetébe tartozó valamennyi postahely, 2901 Komárom, Czibor u. 3.

Napi munkaidő:
8 óra

Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
Munkaruha és védőfelszerelés juttatás
Munkába járási támogatás
Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások

Határozott idejű munkaviszony: 2023.12.31-ig

Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Szabad hétvégék és ünnepnapok
Teljes munkaidős foglalkoztatás
3 hónapot követően: bruttó 20.000 Ft/hó cafeteria juttatás
A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető.
Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére.

Munkáltató

Magyar Posta Zrt.

Székhely:

2900 Komárom Czibor utca 3.