A Magyar Posta Zrt. ajánlata: postai ügyintéző

2023. 05. 08. (07:42)

A Magyar Posta megbízható és kiszámítható munkahely. Belépésedet követően segítünk abban, hogy munkádat könnyen és hatékonyan el tudd látni.

Milyen feladataid lennének?

Meghatározott földrajzi területen működő postákon dolgozó postavezetők, ügyintézők helyettesítése

Levelek és más küldemények felvétele
Csekkbefizetések és egyéb pénzforgalmi befizetések elfogadása
A készpénzgazdálkodási feladatok ellátása
Be/kifizetések intézése
Értékesítés, értékpapírok eladása,
Kereskedelmi árukészlet kezelése
Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
A vezető helyettesítése esetén a posta munkavállalóinak oktatása, ellenőrzése, munkájának szervezése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Szakképzettség (szakirány) jellege: postaforgalmi

Amit kínálunk:

Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
Munkába járási támogatás
Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
Határozott munkaviszony: 2023.12.31-ig
Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Teljes munkaidős foglalkoztatás
3 hónapot követően: bruttó 20.000 Ft/hó cafeteria juttatás
Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére.

További információk:

A munkavégzés helye: Komárom 1 posta és körzetébe tartozó postahelyek, 2901 Komárom, Czibor u. 3
Napi munkaidő: 8 óra
A munkakör kiválasztást követően azonnal betölthető.

Munkáltató

Magyar Posta Zrt.

Székhely:

2900 Komárom Czibor utca 3.