A Man at Work Kft. ajánlata: vevői kapcsolattartó

2023. 11. 06. (13:51)

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. komáromi partnere számára toboroz és közvetít főállású munkavállalót.

Főbb feladatok, munkák:

A napi és heti termelési tervek és ütemtervek elkészítése termelési folyamatok szerint az ügyfelek számára, a berendezések rendelkezésre állása és a létszám rendelkezésre állása alapján
A beérkező megrendelések feldolgozása, az előrejelzések kézi bevitel vagy EDI útján, a megállapított szállítási feltételeknek megfelelően
A határidőre történő szállítások figyelemmel kísérése és a szállítási kockázatok csökkentése
Az ügyfél aggályairól és/vagy a gyártási problémákról a megfelelő programmenedzser proaktív tájékoztatása, ezzel a lehetséges problémák időben történő megoldásának biztosítása
Pontos nyilvántartás vezetése a vevői interakciókról
A vezetőség támogatása kutatással és adatokkal  a gyors és hatékony döntések meghozatalában
A kijelölt ügyfelek igényeinek beillesztése a fő termelési ütemtervekbe és előrejelzésekbe
Az előző napi termelési eredmények áttekintése és a napi ütemterv frissítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kiemelkedő szervezőképesség
MS Office eszközökkel, autóipari ERP rendszerekkel (Plex) és ügyfélportálokkal kapcsolatos tapasztalat
Képes a gyors tempójú környezetben való hatékony munkavégzésre
Kiemelkedő döntéshozatali és problémamegoldó képesség
Írásbeli és szóbeli magyar és angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

3 vagy több év gyártási környezetben szerzett tapasztalat
Szőnyeg- vagy autóipari környezetben szerzett tapasztalat
EDI-vel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér
Éves bónusz
Cafeteria
Bejárás támogatás

Munkáltató

Man at Work Kft.

Székhely:

2800 Tatabánya, Fő tér 8/A